,

Xhezve elektrike per kafe turke DSP – Blerje Online

DSP

  • Per nje kafe te shijshme.
  • Xhezve elektrike per kafe truke DSP
  • Material cilesor dhe rezistent ndaj nxehtesise
  • Kapaciteti: 300 ml ( rreth 5 filxhane)

1,490L

XHEZVE ELEKTRIKE PER KAFE TURKE DSP

Xhezve elektrike per kafe turke, per nje tjeter shije te kafes.Nese jeni duke kerkuar nje produkt per te bere kafen turke me te shijshme qe keni provuar ndonjehere, atehere ne ju japim zgjidhjen me produktin me praktik dhe te kerkuar. Për ata që jane kafe dashes ky eshte produkti qe nuk duhet te mungoje kurre nga kuzhina e tyre

  Material premium dhe jetegjate. Dizajn kompakt dhe me buton per me teper siguri gjate perdorimit.

XHEZVE PER KAFE -XHEZVE ELEKTRIKE DSP

Xhezveja elektrike ka nje funksion te thjeshte e praktik. Eshte i dizajnuar per tu perdorur nga te gjitha grupmoshat dhe nuk i mundon te moshuarit per pergatitjen e kafese. Produkti ka nje kapacitet prej 300 ml, qe eshte pothuajse 5 filxhane.

Nese ne mengjes deshironi te ndjeni aromen e kendshme dhe të mirë së kafesë , atehere Xhezveja per kafe turke eshte produkti ideal per ju. Me fuqi 600W- 240W, qe e bene kete produkt te punoje shpejte dhe tej mase praktik.

Xhezve elektrike ideale per kafe turke

Xhezve elektrike per kafe turke eshte e perbere nga materiali i plastikes cilesore i cili eshte teper rezistent ndaj nxehtesise dhe kjo e ben ate akoma me te sigurt per t’u perdorur , por edhe nga nje drite e kuqe e cila tregon nese xhezveja eshte ne pune.

Mund ta vendosi ne pune vec duke mbajtur shtypur butonin e tij me te cilin mund të ndizet edhe te fiket.

Shijojeni kafene tuaj deri në piken e fundit!

Jeni kafe dashes? Për t’u zgjuar heret në mëngjes e per te pire kafen e parë, për ta shijuar pas dreke ose per te kaluar disa momente te kendshme me miqte tuaj e të tjera? Të cilat jane deshirat me normale te dites sone. Me xhezvene elektrike DSP,e keni te lehte arritjen e nje kafeje te tille.

Kafeja eshte nje nder produktet e hershme me te konsumuara ne te gjithe boten dhe pjesë e jetes se pothuajse cdo njeriu, por ne Shqiperi vazhdon të jetë akoma edhe me teper. Per ta shijuar cdo dite ne menyren perfekte t e saj, ne ju sjellim Xhezve elektrike per kafe turke DSP. Ne po ju japim gjithashtu edhe receten me te thjeshte se si behet kafja turke.

 

Pergatitja e kafese turke behet ne kete menyre:xhezve elektrike per kafe turke bli online ne ibuy al

– 1  luge kafeje me pluhur kafeje

-1 filxhan kafeje uje

– sheqer (nga 1/3 deri ne 1 luge kafeje)

Dhe më pas ju ngelet vec t’a shijoni!

Specifikat 
 
Model: KA3027
Kapaciteti:  300ml ( rreth 5 filxhane)
Fuqia  600W220-240V | 50 | 60HZ
Gjatesia e kordonit: 0.71 m
Lartesia:  120 mm
Gjeresia:  90 mm
Pesha: 0.45g

Bli mire & sigurt vetem ne iBuy.al

SKU: xhezve-elektrike-dsp Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

DSP

LLoji

Xhezve

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat