,

Xhezve Elektrike Sokany | Electric Coffee Maker

Sokany

1,890L

XHEZVE ELEKTRIKE SOKANY

Xhezve Elektrike Sokany

Xhezve Elektrike e perbere nga material cilesor i celikut inoks. Shume funksionale, ju mund te pergatisni ne te jo vetem kafe, por caj, qumesht etj. Drite LED paralajmeruese e cila ofron siguri dhe komoditet. Xhezve per te pergatitur kafe turke ne me pak se 1 minute dhe per te ngrohur uje. Kapaciteti i saj esht ei mjaftueshem per te sherbyer deir ne 4 filxhan kafe. Doreza e saj eshte e sigurte ne perdorim, nuk e transmeton nxehtesine dhe pershtatet me se miri me doren tuaj.

Cilesimet e Saj 
 • Mjafte e thjeshte ne perdorim.
 • Doreze e gjate ergonometrike e pershtatshme per t’u kapur dhe nuk e transmeton nxehtesine.
 • Nje buton per ta ndezur dhe per ta fikur.
 • E lehte per t’u transportuar.

  Perdorimi | Xhezve Sokany 

  Mbusheni pajisjen me uje te ftohte per njerezit qe do te beni kafe turke.

  Nese keni nevoje per te bere kafe me sheqer te mesem vendosni 1 filxhan kafe me uje, 1 luge sheqer dhe nje luge te plote kafeje.
  Vendoseni pajisjen ne prize dhe ndizeni.
  Ne kete kohe perzieni disa here kafen tuaj duke perdorur nje luge caji.
  Kur kafja fillon rritet pak, fikeni pajisjen dhe derdhi pak kafe ne filxhan ( per shkume ).
  Ndizeni perseri. Kur kafja juaj te rritet perseri, vendoseni kafene e mbetur ne filxhanin e kafese.

  Blerje online ne Ibuy.al

SKU: L369-SOKANY Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Xhezve

brands

Sokany

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat