, ,

Xhezve Elektrike – SOKANY SK300

Sokany
Gjendje:

2 ne stok


1,890L

2 ne stok

XHEZVE ELEKTRIKE – SOKANY SK300

Xhezve Elektrike me material cilesor i celikut inoks.

Shume funksionale, ju mund te pergatisni ne te jo vetem kafe, por caj, qumesht etj.

Drite LED paralajmeruese e cila ofron siguri dhe komoditet. Gjithashtu vjen me nje buton per ta bere me te thjeshte fikjen dhe ndezjen e tij.

Kapaciteti i saj eshte 500ml, goxha i madh ne krahasim me xhezvet e tjera te kafeve.

Dizajn ergonomik me bisht te gjatë për kapje të rehatshme.

Bishti i xhezves nuk percjell nxehtesine keshtu do jeni gjithmone te sigurte ndaj djegieve.

Makinë kafeje çelik inox  elektrike e papërshkueshme nga uji.

Dizajn praktik model portabel, te cilin mund ta merrni me vete ne pushime apo udhetime.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

 

 

 

SKU: 6962079056590 Kategori: , ,
brands

Sokany

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat