Xiaomi Redmi Note 8T – Best Smartphone

Xiaomi

23,200L

XIAOMI REDMI NOTE 8T

Best Smartphone Xiaomi Redmi Note 8T

Eshte i pajisur me nje ekran 6.3 inch me rezolucion FHD+. Ky smartphone ka karakteristika te ngjashme me Redmi Note 8. Per me teper ai suporton NFC e cila lejon shkembimin e te dhenave midis pajisjeve.
Procesori Snapdragon 665, octa-core i fuqishem icili fale procesorit grafik Adreno 610 lejon nje pervoje te perdorimit me te lehte dhe me te qete. Inteligjenca artificiale me te cilen eshte pajisur optimizon perdorimin e CPU dhe RAM.

Specifikat

Marka | Xiaomi
Modeli | Redmi Note 8T
Sistemi Operativ | MIUI10 based on Android 9
CPU | Qualcomm Snapdragon 665 Octa-core 2.0GHz
GPU | Adreno 610
RAM | 4GB
ROM | 64GB
Memorje e jashtme deri ne 256GB
Ekrani | 6.3inch
Kamera | 48MP+8MP+2MP+2MP
Selfie | 13MP
Bateria | 4000mAh

SKU: hi-xiaomi-redmi-8t Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Xiaomi

LLoji

Celular

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat