, ,

Yosonda YXD-A22 – Powerbank 10000 mAh

YOSONDA

  • Karikues i jashtem -Powerbank
  • Kapacitet prej 10000 mAh
  • Dy porta Usb

1,790L

YOSONDA YXD-A22 – POWERBANK 10000 mAh

Rregullon në mënyrë inteligjente prodhimin e energjisë për të dhënë karikim të shpejtë dhe efikas për telefonin tuaj. 

Me ane te dy portave Usb ju k ursen kohen tuaj duke karikuar dy pajisje ne te njejten kohe.

Specifika:

PowerBank
Marka: Yosonda
Modeli: YXD-A22
Kapaciteti: 10000mA


Porosit tani -Bli mire dhe lire ne iBuy.al

 

SKU: powerbank-yosonda Kategori: , ,
brands

YOSONDA

LLoji

Power Bank

Kapaciteti

10.000 mAh

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat