Zgjatues Elektrik per perdorim te brendshem dhe te jashtem

Te ndryshme

1,190L1,390L

ZGJATUES ELEKTRIK

Zgjatues Elektrik per perdorim te brendshem dhe te jashtem

Specifikat
Lloji i prizes | Prize gjermane CEE 7/17
Standarti | EQL 7/17
Miratimet | CE, GS
Elektrike | 16A, 250V
Numri i telave | 2 pole 3 tela
Gjatësia e Kabllo Elektrik  15 metra / 20 metra
Sistemi i Cilësise  ISO9001: 2008
Ngjyre | Portokalli
Materiali i jashtëm i mykut |  PVC, gome
Materiali i futjes se prizes | PBT, ABS
Materiali i blades | bronzi i veshur me nikel
Materiali | PVC, gome, TPE, tekstile
Zgjatues Elektrik | Vertetime mjedisore: RoHS, REACH, PAHS
SKU: zgjatues-elektrik-per-brenda-he-j Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Zgjatues Elektrik

Gjatesia

15m, 20m

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat