Xhel Anti Insekte – Roach Doctor – Blerje Online

As Seen on TV

890L

XHEL ANTI INSEKTE – ROACH DOCTOR

Xhel Roach Doctor – Anti Insekte

Terheq drejt vetes si magnet insektet dhe kujdeset per largimin e tyre. Mjafton te perhapni nje sasi te vogel te xhelit ne zonat problematike. Pikerisht aty ku mendoni se kane gjetur strehe. Eshte i pershtatshem te perdoret per ambjente te brendshme dhe te jashtme.

SKU: xhel-kunder-insekteve Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

As Seen on TV

LLoji

Xhel

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat