Zorre Uji Green Garden e petezuar – 10 Metra – Bli Online

Te ndryshme

1,990L

ZORRE UJI GREEN GARDEN – 10 METRA

Zorre Uji Green Garden per ujitje – 10 metra e gjate

Zorr e cila gjen vend te gjere perdorimi ne jeten tone, po sidomos ne fushen e bujqesise.
Me gjatesi deri ne 10 metra eshte e pershtatshme per larje makine, ujitje, pastrim kopeshti etj.
Dizajn i petezuar ne ngjyre te gjelber, mjaft rezistente dhe e sigurt per nje perdorim afatgjate.
SKU: zorre-uji-green-garden Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Zorre Uji

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat