Zorre Uji Multifunksionale – Magic Hose – Dyqan Online

Te ndryshme

1,390L

ZORRE UJI MULTIFUNKSIONALE – MAGIC HOSE

Zorre Uji Multifunksionale – Magic Hose

Nje produkt i cili do ju lehtesoje punen. Tani larja e makines suaj do te jete shume here me i lehte dhe aspak i lodheshem.  Zorre e cila zgjerohet deri ne 3 here ne varesi te presionit te ujit. Pastrimi i kopshtit do te behet sa hap e mbyll syte.
Me 7 opsione te sperkatjes se ujit, eshte ne doren tuaj sesi do te punoni me te. Asnje ngerc ne kthesa, problem i cili ju detyron te ktheheni pas ne pune.
Lehtesoni punen tuaj me kete Zorre Uji Magjike.
SKU: zorre-uji-magic-hose Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat