, , ,

Audio Adaptor Earldom ET – OT16

earldom

1,200L

AUDIO ADAPTOR EARLDOM ET – OT16

Adaptor me disa funksione, karikon telefonin, mund te degjoni muzike me ane te tij, kontrolloni volumin dhe telefonatat.

Projektuar ne menyre unike dhe funskionale, eshte zgjidhja perfekte per karikimin e telefonit tuaj si dhe per te degjuar muzike.

Shpejtesi superiore e karikimit dhe cilesise se zerit. Kjo pasi adapteri eshte i pajisur me nje cip te te teknologjise se fundit per te siguruar karikim te shpejte dhe jetegjatesi.

Teli i brendshem i adapterit ne material 100 % baker ofron cilesi dixhitale te zerit dhe qendrueshmeri ne transmetimin e tij.

Dizajn shume te kendshem ne ngjyre te bardhe me shkelqim, ndertuar ne perputhje me modelin origjinal te firmes Apple per kabllot. Kablloja eshte krijuar me materiale ABS dhe PC.

Adaptori eshte i pershtatshem per telefonat Iphone. Ju mund te karikoni me te telefonat qe fillojne nga iphone 7 e lart.

Karakteristikat

Vjen ne ngjyre te bardhe

Vetem per sistemin iOS

Peshe e lehte

Nuk ka nevoje te lidhet me bluetooth

Eshte multifunksional

 

 

 

SKU: Adaptor Earldom 2ne1 ET-OT16 Kategori: , , ,
brands

earldom

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat