,

Back Brace Posture Corrector – Korse per dhimbjet e Shpines

Royal Master

  • Royal Back Posture.
  • I jep trupit tuaj forme te drejte. 
  • Rregullon qendrimin tuaj.
  • I bene muskujt tuaj te ndihen te relaksuar.
  • Per meshkuj dhe femra.

1,700L

KORSE PER DHIMBJET E SHPINES

Royal Posture eshte nje mbeshtetje shume e mahnitshme e shpines e cila rregullon në mënyrë të përkryer shtyllën kurrizore duke lehtesuar keshtu edhe dhimbjet e shpines.

Kjo korse vjen si nje rrip mbeshtetes i cili rregullon me butesi dhimbjet e shpines.

Mirepo ai kryen edhe nje rol te rendesishem tek qafa duke i dhene edhe asaj mbeshtetjen e duhur.

Nuk ka rendesi se cfare forme ka trupi juaj, pasi kjo korse do te pershtatet me se miri.

 Kjo korse ka nje perberje neoprene, najloni dhe pambuku pa frymë dhe përshtatet mirë nën rrobat tuaja.

Deformimet e shpines dote kthehen ne gjendjen e tyre normale pasi do te trajtohen muskujt edhe shpatullat me kete korrigjues.

BACK BRACE PORSTURE CORRECTOR

Duke qene se qendrimi keq eshte gjithmone i rrezikshem per trupin edhe shendetin tone, gjithnje e me shume po merren masa per deformimet e tij.

Pasi qendrimi keq con deri ne demtime nervore.

Me kete korse shpina juaj do te filloje te trajtohet edhe te kete nje qendrim sa me te mire duke ju ikur keshtu te gjitha sikletet e shpines.

Rekomandohet te lahet me dore per te ruajtur gjendjen fillestare persa i perket cilesise.Royal back posture mbajtese per shpinen korse drejtuesi shtylles kurrizore bli online iBuy al

SPECIFIKAT

Lehtëson dhimbjet e shpinës.

Korrigjon qendrimin tuaj.

Mbeshtet supet tuaja edhe shpinen e mban ne formen e duhur.

Ndihmoni në ruajtjen e sjelljes së duhur.

Vishet edhe nen rrobat tuaja.

Mund ta perdorni ne cdo moment.

Vishet edhe hiqet me lehtesi.


Blerje online ne Shqiperi ne iBuy.al | Qendra me e madhe Tregtare Online

SKU: 9729801381 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Royal Master

color

Bezhe

LLoji

Korigjues shpine edhe qafe

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat