,

Batanije e ngrohte me dy ane me printe

Te ndryshme

2,300L

BATANIJE E NGROHTE ME DY ANE

Batanije e ngrohte me dy ane me cilesi maksimale per shtratin tuaj ne dimer.

Pelhura e tij termike e dyanshme eshte ideale per te perballuar dimrin me te ashper. Krijuar per t’ju ofruar nje ndjesi te pakrahasueshme rehatie dhe butesie.

Pelhure me mikrofiber termike me dy ane, ofron performance te shkelqyer ngrohje dhe butesi befasuese.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al

SKU: y-54346 Kategori: ,
Pesha0.8 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Gri

LLoji

batanije

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat