,

Blender Dore Sokany | Mixer per agrumet ne shitje – Bli Online


  • Me dizajn elegant dhe shume kompakt.
  • Nuk ze shume hapesire dhe eshte miqesore me mjedisin perreth.
  • Pret, copeton dhe perzien produktet ushqimore.
  • Fuqia 600w.
  • Me kapacitet 75oml.

3,999L

BLENDER SOKANY PER FRUTAT DHE PERIMET

Blender elektrik i dores Sokany eshte mjet super i domosdoshem per kuzhinen tuaj.  Blenderi arrin te presi, copetoje dhe te therrmoje cdo frute dhe perime, mish, ereza etj fale 7 aksesoreve te tij. Ky bledner pervec do t’ju ofroje te gjitha nevojat e kuzhines ne nje paisje te vetme por edhe nuk harxhon pothuajse aspak rryme elekrike dhe i pergatit produktet ushqimore brenda pak minutave.

MIXER ELEKTRIK 7IN1 PER KUZHINEN

Blenderi elektrik ka nje madhesi te vogël dhe kompakte.blender dore sokany bli online iBuy al

Ai leviz shume lehtesisht nga nje ambient ne tjetrin.

Fale ketij blenderi mund te prisni, thermoni dhe copetoni vetem me nje pasiej te vetme.

Mikseri eshte me nje kapacitet 750 l.

I perbere me 7 aksesore te ndryshem ne funksione,por teper cilesore.

Perberja e tij eshte prej celiku-inoks dhe materialit te plastikes shume cilesore.

Pastrohet shume lehte me uje te bollshem.

SPECIFIKAT

  • Me dizajn elegant dhe shume kompakte.
  • Nuk ze shume hapesire dhe eshte miqesore me mjedisin perreth.
  • Prese, copeton dhe perziene produktet ushqimore.
  • Fuqia 600w.
  • Me kapacitet 75oml.

Me dizajn elegant dhe shume kompakte.

Nuk ze shume hapesire dhe eshte miqesore me mjedisin perreth.

Prese, copeton dhe perziene produktet ushqimore.

Fuqia 600w.

Me kapacitet 75oml.

Bli Online ne iBuy.al | Paguaj ne dorezim.

SKU: K-200720-054 Kategori: ,
Pesha1 g/kg
LLoji

Blender

color

Red

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat