,

Blender ushqimesh dhe mikser 2l Sokany FP-201

Sokany

7,490L

BLENDER USHQIMESH DHE MIKSER 2L SOKANY  FP-201

Blender dhe mikser ushqimesh Sokany per te pergatitur gatimet e perditshme, smoothie te shijshem apo salca te ndryshme.

Me dy nivele te shpejtesise dhe funksion impulsi per nderprerje, motorr i fuqishem me fuqi te larte siguron dalje te qendrueshme te energjise per miksim te shpejte dhe te lehte.

Ena e mikserit ka nje kapacitet prej 2 litra qe ju mundeson te perpunoni nje numer te madh perberesish ne te njejten kohe.

Kjo gje e ben pajisjen perfekte per te bere smoothie te shendetshem , supa te shijshme dhe perzierje per torta dhe embelsira te ndryshme.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: L-2120209 Kategori: ,
Pesha2 g/kg
brands

Sokany

color

Black

LLoji

Blender

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat