Boks i madh muzike me dy altoparlante 8 inch

Te ndryshme

8,500L

BOKS I MADH MUZIKE ME DY ALTOPARLANTE 8 INCH

Boks i madh muzike me dy altoparlante 8 inch te integruar per te sjelle argetim dhe muzike me cilesi te larte ne festat tuaja.

Hyrja Aux mundeson te lidhni boksin me pajisjet e jashtme muzikore si DVD / CD / celular dhe luajtes te tjere.

Ky boks ju mundeson funksionin e regjistrimit dixhital, komandimit me ane te telekomandes dhe efektin eko per mikrofonin.

Me drita ne pjesen perballe te cilat ndryshojne sipas ritmit do i japin akoma me shume gjalleri festave tuaja.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: i-2120765 Kategori:
Pesha4 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Boks me Bluetooth

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat