Boks muzike me Bluetooth CH-V9210 ne shitje

Te ndryshme

3,900L

BOKS MUZIKE ME BLUETOOTH CH-V9210

Boks muzike me bluetooth lidhet me cdo pajisje deri ne 10m distance. Ka te integruar dy altoparlante qe prodhojne tingull shume te qarte dhe bas te rende, efekt dinamik te zerit.

Me mbeshtetjen e kartes USB & TF.

Boksi per muzike eshte i pajisur me telekomande per te ndryshuar muziken, volumin.

Bateri e rimbushur litiumi e integruar 1800mAh.

Koha e punes: Deri ne 4 ore

Koha e karikimit të baterise: 2 ore.

Madhesia e altoparlantit 31 x 17 x 18 cm

Prodhimi i energjisë: 6W x 2


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: i-2120734 Kategori:
Pesha2 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black

LLoji

Boks me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat