,

Boks Portativ Bluetooth – Altoparlant FL205


1,990L

BOKS PORTATIV BLUETOOTH – ALTOPARLANT FL205

Boks portativ me valë Bluetooth, distanca e lidhjes 10m.

Teper i përshtatshëm dhe praktik.

Mbështet kartë memorie  32G , plug-and-play dhe luani cdo muzike qe deshironi per ore te tera.

Bateri litiumi me kapacitet shumë të madh, 1000mAH \ 5V, luani muzike pa ndalim per  4 orë  të vazhdueshme, gatishmëri super e gjatë.

Cilësi e mirë e zërit, mund të përdoret edhe në natyrë, piknik, kamping apo festa ne ambiente te hapura.

I pajisur me rrip i cili e ben me te lehte mbajtjen e tij.

Specifika

Altoparlant Bluetooth me valë  

Materiali: ABS

Pesha: Afërsisht 600g

Ngjyra opsionale: e zezë, e kuqe, jeshile, blu

Kapaciteti i baterisë: 1000mAh

Furnizimi me energji elektrike: Bateri litiumi e integruar

Koha e karikimit: 4 orë

Hapësirë ruajtëse: 32 GB

Distanca efektive: 10metra

Modaliteti i lidhjes: Lidhja Bluetooth

Funksioni: zëri , karta, radio, funksioni i thirrjes

Lloji i ndërfaqes: USB

Dalja: 3W

Koha e perdorimit: rreth 4 orë

Modaliteti i funksionimit: butoni i shtypjes

Formati i luajtjes: MP3

Formati i mbështetjes: Disk U, Bluetooth

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

 

 

SKU: Wireless speaker FL205 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat