,

Business watch Havit H1103A – Ore kundra ujit

Havit

Ore kundra ujit Havit

Dizajn elegant me rrip magnetik

Material celik inoks rezistent

Deri ne 15 dite gatishmeri

4,900L

BUSINESS WATCH HAVIT H1103A – WATERPROOF

Ore kundra ujit me nje dizajni elegant dhe te rafinuar te ekranit ne kombinim me nje rrip magnetik modern prej çeliku inox.

Ju ndihmon te kontrolloni aktivitetet sportive si vrapimi, ecja, ngjitja dhe te matni gjithashtu rrahjet e zemres, oksigjenin e gjakut, presionin e gjakut, monitorimin e gjumit.

Ora mundeson parashikimet e motit dhe gjithashtu ndihmon në kontrollimin e muzikës suaj.

Madhesia e ekranit  të plotë me prekje prej 1.54 inç qendron gjithmone e ndezur, nuk do keni nevoje te ngreni doren per ndezjen e ekranit. Fale baterise 250 mAh ju ofron deri në 15 ditë gatishmeri.

Ore inovative Havit

Kontrolloni muziken, si dhe  gjithashtu mmerrni SMS dhe njoftime thirrjesh.

Ora tregon parashikimin e motit për 15 ditët e ardhshme, duke përfshirë temperaturën, lagështinë, UV, shpejtësinë e erës.

Materiali: Aliazh zinku + çelik

Madhësia e ekranit: HD TFT 1,54 inç

Rezolucioni i ekranit: 240 x 240

Kapaciteti i baterisë: 250mAh

Koha e gatishmërisë: 15 ditë

 

SKU: Business watch Havit Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Havit

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat