, ,

Caj Matcha per humbje peshe


  • Redukton ankthin
  • Forcon perqendrimin dhe vigjilencen
  • Stimulon nje lekure te shendetshme
  • Ul nivelin e sheqerit ne gjak
  • Redukton kolesterolin
  • Ndihmon ne humbjen e peshes

1,190L

CAJ MATCHA PER HUMBJE PESHE

Matcha eshte nje lloj çajit te gjelber pluhur qe prodhohet ne Japoni.

Çaji ka 137 herë me shume antioksidante sesa çaji i zakonshem dhe kjo e ben kete caj me efektiv se cajrat e tjere.

Matcha permban aminoacid L-Theanine e cila eshte shume efektive per shendetin.

Redukton ankthin, permireson disponimin, forcon perqendrimin dhe vigjilencen.

Matcha lufton gjithashtu edhe radikalet e lira që qarkullojne ne organizem te cilat jane shkaktare per semundjet e ndryshme.

MATCHA TEA NDIHMON PER ENERGJI DHE MBAN TRUPIN AKTIV

Kafeina qe gjendet tek Matcha absorbohet me ritme te ngadalesuara dhe e mban trupin aktiv dhe energjik per nje kohe me te gjate.

Perdorimi

Nje bustine caj Matcha duhet te tretet ne nje gote me uje te nxehte dhe te lihet 3-5 minuta  dhe me pas te konsumohet.

 

Pesha0.2 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat