, , , ,

shurup suedez


  • Ndihmon ne dobesim
  • Parandalon rrudhat
  • Efikas per celulitin
  • Perdoret ne zonat si bark, krahe, ijet ose kembet.

1,490L

KREMI I KAFESE NDIHMON NE DJEGIEN E YNDYRNES

Kremi i kafese, permban substancat me efikase ne bote per djegien e yndyres aktuale dhe te dobesimit.

Kafeina, gjithashtu rrit shkallen e djegies se yndyres ne zonat me obezitet dhe funksionon per te hequr celulitin.

EFIKAS PER LEKURE ME TE SHENDETSHME

Ndihmon ne ushqimin e zonave me rrudha per ta bere ate me te lehte dhe me te shndritshem si dhe ndihmon ne reduktimin e  celulitit.

Nxit sistemin limfatik i cili eshte pergjegjes per shkarkimin e yndyres ne trup, dobesimin e barkut dhe celulitit pas lindjes.

E bën lekurën te duket me e shendetshme dhe me me shume shkelqim.

 

Perdorimi

• Aplikojeni ne zona specifike si barku, krahet, ijet ose kembet.
• Masazhojeni shpejt dhe vazhdimisht me levizje rrethore derisa te perthithet plotesisht.
• Perdoreni rregullisht dy here ne dite

Beni lekuren tuaj me te shendritshme dhe me te shendetshme.

Pesha0.1 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat