,

Depilator dhe pastrues per kallot-Shinon

Shinon

Depilator dhe pastrues per kallot

Me disa koka zevendesuese

Me bateri

Fuqi 5W

2,900L

DEPILATOR DHE PASTRUES PER KALLOT-SHINON

Depilator dhe pastrues per kallot i cili mundeson rezultatet e deshiruara ne nje kohe shume te shkurter.

I pershtatshem pothuajse per cdo pjese te trupit si : kembe, sqetulla, kurriz dhe barke , zona e bikinit etj.

Koka e masazhit mund te perdoret pas depilimit, i cili mund te qetesoje ne menyre efektive lekuren dhe te nxise qarkullimin e gjakut.

Koka e depilatorit eshte i krijuar ne menyre te tille qe te leviz ne cdo drejtim sipas nevojave tuaja duke prekur cdo zone te mundshme te trupit.

Pastrimi i kokave behet fare lehtesisht.

Koka e furces eshte e bute , e rehatshme dhe nuk demton lekuren.

Pajisja me disa koka te zevendesueshme ben te mundur ofrimin e sherbimit per pastrimin e kallove.

Aspak impenjative dhe praktike , do te perfitoni nje ndjesi relaksimi qe ne perdorimin e pare.

Ju kursen juve kohe , mund dhe para.

Tashme mund te kryeni procesin e depilimit dhe pastrimit te kallove vete nga komoditeti i shtepise tuaj pa qene nevoja te shkoni ne sallonet e bukurise te cilat jane teper te kushtueshme.

Depilator i cili ofron siguri dhe jep rezultate te cilesise se larte.

SPECIFIKA

Modeli: SH-7659

Materiali: ABS

Ngjyra: E bardhe

Tensioni: 110V-240V

Fuqia: 5W

Koha e karikimi: 2 ore


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

 

SKU: Depilator-dhe-pastrues-per-kallot-Shinon Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Shinon

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat