Dron i palosshem K60 me kamer te dyfishte ne shitje

Te ndryshme

19,000L

DRON I PALOSSHEM K60 ME KAMER TE DYFISHTE

Dron K60  bere nga materiale me cilesi te larte, miqesore me mjedisin, ABS, plastike, që rezistojne ne temperatura te larta. Ka nje dizajn te forte dhe performance te mire kunder renies dhe perplasjes.

Tupi i dronit eshte i palosshem me 4 boshte eshte i lehte per tu ruajtur dhe mbajtur.

Kjo pajisje punon me bateri dhe mund te fluturoje per 30 minuta.

Ku dron ka te instaluar edhe sistemin GPS duke na derguar te dhena te sakta per vendodhjen me fotografi dhe video.

Ky dron eshte i pajisur edhe me telekomande qe arrin te komandoje deri ne 1200m lartesi.

Gjithashtu droni ka te instaluar edhe drita LED per navigim gjate nates.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

SKU: i-2120713 Kategori:
Pesha0.8 g/kg
brands

Te ndryshme

color

White & Gray

LLoji

Drone

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat