,

Ekspres Kafeje Sonifer SF-3528 – Coffe Maker

Sonifer

  • Ideuar per pergatitjen e kafese.
  • Pompe me presion te larte : 15 bar.
  • Kapaciteti mbajtes eshte 1.6 L.
  • Perbehet nga materiali i aluminit edhe celikut.
  • Rezistent ndaj temperaturave te larta.
  • Tensioni: 220V – 240V.

10,990L

EKSPRES KAFEJE SONIFER SF-3528 – COFFE MAKER 

Ekspres Sonifer SF 3528 per pergatijen e nje kafeje me cilesi te mire dhe te plote ne shije. Ai e pergatit kafene, gjithashtu per shume pak minuta.

Kapaciteti i tij eshte i pershtatshem per nje familje mesatare dhe me teper.

Me valvul sigurie i cili lëshon presionin automatikisht.

Mbajtësi i filtrit të aliazhit të aluminit bashkangjitur me çelik të dyfishtë për të përmirësuar cilësinë e kafesë.

Cilesia e tij maksimale e ben me se te pershtatshem per t’u perdorur ne shtepi, bare, restorant etj.

EKSPRES KAFEJE PER SHTEPI SONIFER 

Pajisja është  e ngjashme me makineritë profesionale të kafesë. Trup i fortë prej çeliku.

Ekziston një mekanizem i veçantë i integruar për shkumëzimin e qumështit.ekspres kafeje makine elektrike blerje online ibuy al

Ekspresi Sonifer njihet per pergatitjen e kafese pavarsisht llojit te saj.

Me kafe te bluar, do te jete ekspresi ideal per te gjithe adhuruesit e kafes.

Ai perbehet nga materiali i celikut edhe aluminit qe nuk nxihet edhe nuk ndryshket duke e bere keshtu ate super te sigurt edhe te besueshem.

Ky ekspres eshte shume i sigurt edhe i qendrueshem gjate veprimtarise se tij pasi ka nje rezistence shume te madhe ndaj mbinxehjes.

Sonifer SF-3528 do të përgatisë shpejt një pije kafeje nga tre shtresa – qumësht i nxehtë, ekspres dhe shkumë e trashë qumështi.

Sasinë e qumështit dhe shkumën mund ta vendosni vetë duke përdorur rregulluesin anësor në aparatin e kafesë.

Kjo pajisje kuzhine do t’ju ndihmojë të përgatisni pije të tjera me bazë kafeje. Për shembull, ju mund të bëni një Americano duke shtuar pak ujë të nxehtë në ekspresin tuaj.

Makina elektrike Sonifer është e bukur, kompakte dhe praktike për t’u përdorur në çdo stil apo madhësi të

kuzhinës.

Ajo permban disa butona me te cilet ju mund te zgjidhni procesin e pergatitjes se kafese.

Beni kafe ekspres, makiato, kapucino , kakao, salep apo shkume qumeshti sipas deshires tuaj.

SONIFER SF-3528SF-3528 coffe maker blerje online ibuy al

Ky model ekspresi është menduar për përgatitjen e kafesë dhe pijeve klasike me qumësht dhe shkumë qumështi.

Makineria prodhon në mënyrë të përsosur ekspresin nga kokrrat e kafesë të bluara.

Falë funksionit të shkumës së qumështit, ju mund të përgatisni pijen e famshme italiane kapuçinon.

Duke ndezur rregullatorin special në pajisje, përcaktoni sasinë e shkumës së qumështit në kafe për shijen tuaj.

Grykë dhe tabaka pikuese e heqshme për pastrim të lehtë.

Kënaqësia në çdo filxhan!

Me sistemin inovativ , kafeja juaj bëhet në temperaturën e duhur dhe kohën e duhur të krijimit për të nxjerrë aromën dhe aromën më të mirë të kafesë.

Makina e kafesë Sonifer është e gatshme në 25 sekonda duke përdorur sistemin termobllokues për sjelljen e shpejtë të ujit në temperaturë për të bërë një kafe të shijshme të nxehtë.

Makineria elektrike mund te rregullohet ne madhësinë e filxhanit tuaj me lehtësi.

Ajo ka  nje tregues të dukshëm maksimal dhe minimal të nivelit të ujit që mund të shihet lehtë në çdo kohë.

Perbehet nga nje tabaka qe te jete me e lehte per t’u mbajtur paster.

I sigurt dhe i besueshëm,  pajisur me mbrojtje nga mbinxehja dhe mbitensioni. 

Mbulesë filxhani të qëndrueshme prej çeliku për ngrohjen e gotave të kafesë.

Cilado qoftë preferenca juaj – ekspres i vetëm ose dopio, kapuçino ose latte – makineria prodhon pije autentike të cilësisë se larte ashtu si ju i shijoni në kafenenë tuaj të preferuar.

SPECIFIKATsonifer coffee mashine electric iBuy al

Ideuar per pergatitjen e llojeve te ndryshme te kafeines.

Karakterizohet nga nje pompe me presion shume te larte : 15 bar.

Kapaciteti i saj arrin deri ne 1.6 L.

E perbere me sistem mbrojtes i cili e bene te punoje ne menyre automatike.

Perbere nga alumii edhe celiku.

Filtër për të përmirësuar cilësinë e kafesë.

Rezistent ndaj mbinxehjes.

Tensioni: 220V – 240V.

Ekspres kafeje ne shitje – Bli Online ne iBuy.al 

SKU: Sonifer SF 3528 Kategori: ,
Pesha1 g/kg
color

Gray

LLoji

Ekspres Kafeje

brands

Sonifer

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat