First Austria FA-5112-2 | Blender per agrumet | Bli Online


  • Niveli i zhurmës: 84dB.
  • Tensioni : 220V-240V.
  • Frekuneca : 50Hz.
  • Fuqia: 200W.
  • Permasat :32 cmx23cmx10 cm.

5,900L

BLENDER FIRST AUSTRIA FA-5112-2 PER AGRUMET

Blender elektrik First Austria FA-5112-2 i cili eshte ideuar per te realizuar grirjen e te gjitha frutave edhe perimeve .

Kete procesi ai e realizon nepermjet aksesoreve te ndryshem preres.

Thikat e tij shume mprerese edhe funksionale ja shtojne akoma edhe me teper cilesine edhe rendesine qe ka ne kuzhine.

Me material celiku i cii nuk ndryshket edhe eshte mjaft rezistente ndaj mbixehjes.

Qendron shume mire ne cdo kuzhine edhe ka nje baze te qendrueshme, jo rreshqitese.

SPECIFIKATfirst austria blender elektrik agrume bli online iBuy al

Me kater aksesore qe realizojne prerje te ndryshme.

Pastrohet lehtë në lavastovilje ose nga ju.

Me nivel shpejtësie te vetem.

Shumë e fortë dhe efektive.

Niveli i zhurmës: 84dB.

Tensioni : 220V-240V.

Frekuneca : 50Hz.

Fuqia: 200W.

Permasat :32 cmx23cmx10 cm.

Bli Online ne iBuy.al | Bli Mire & Bli Lire.

SKU: K-200720-097 Kategori:
color

E bardhe

LLoji

Blender

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat