, ,

Fishe karikimi i shpejte Type C Earldom EC-095

earldom

Fishe karikimi fast charge

Model Earldom EC 095

Me gjatesi nje meter

Material rezistent PVC

Rezistent dhe kundra perthyerjeve

Me hyrje Type C

350L

FISHE KARIKIMI I SHPEJTE TYPE C EARLDOM EC -095

Fishe karikimi me material rezistent PVC per karikimin e shpejte t pajisjeve Type C.

Ky kabell 100 cm eshte krijuar per te mbushur me energji sa me shpejt pajisjen tuaj.

Materiali perberes i tij minimizon demtimet, perthyerjet apo dhe keputjet sic ndodh shpesh me fishat e tjere.

Kabell karikimi e cila suporton gjithashtu dhe trasmetimin e shpejte te te dhenave tuaja.

Prodhim maksimal i karikuesit: 2.4A

Me mbrojtje nga mbixehja, tensioni dhe ndaj perthyerjeve.

Specifika

Modeli Earldom EC 095

Funksioni: Fishe karikues

Materiali: PVC

Gjatësia: 100 mm

Ndërfaqja: Lloji -C 2.4A

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al

SKU: Fishe-karikimi-i-shpejte-Type-C Kategori: , , Etiketë:
Pesha0.1 g/kg
brands

earldom

color

White

Gjatesia

100 cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat