,

Fshese pastrimi me korent Haeger HG-866

Haeger

6,500L

FSHESE ME KORENT HAEGER HG-866

Fshese pastrimi me korent Haeger HG-866  me gryke te pershtatshme per te pastruar mobiljet dhe cepat me te veshtire.

Gjatesia e kordonit eshte 3.5 metra, fshesa me korrent eshte e pajisur gjithashtu me nje funksion automatik te mbeshtjelljes se kordonit.

Kapaciteti i enes se fsheses eshte 3 litra dhe i pajisur me nje filter te shumefishte qe mund te lahet pas cdo perdorimi. E pajisur me nje buton rregullimi te energjise per forcen thithese duke u kujdesur per pelhurat delikate.

Karakteristika

  • Marka: HAEGER
  • Fuqia: 2400 watts
  • Niveli i filtrit: 4
  • Tub metalik
  • Ene transparente 3 litra
  • Sistemi i mbrojtjes së motorit
  • Gjatesia e kabllit: 3.5 m

Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: L-2120231 Kategori: ,
Pesha2 g/kg
brands

Haeger

color

E kuqe

LLoji

Fshese korenti

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat