, ,

Furce elektrike per stilimin e flokeve VGR V559

VGR

2,890L

FURCE ELEKTRIKE PER STILIMIN E FLOKEVE

Furce elektrike VGR per stilimin e flokeve sipas preferencave tuaja.

Kjo pajisje nuk djeg dhe nuk demton floket fale materialeve cilesore perberese.

Dizajn i thjeshtuar ergonomik i trupit, i lehte per tu mbajtur dhe perdorur.

Me dy modalitete te shpejtesise dhe 3 modalitete te nxehtesise.

Dy koka furce te kembyeshme dhe fuqi 650W, ju lejojne te thani floket tuaj shpejt dhe ti stiloni lehte ne te njejten kohe.

Specifika

  • Fuqia: 650W
  • Per floke te thate dhe te lagur
  • Maks. temperatura: 150 gradë Celsius
  • Koha optimale e stilimit: 1-2 min.
  • Materiali i pllakes termike: Qeramike turmaline
  • Ngjyra: e zezë
  • Materiali: plastike
  • Madhësia: 20.5 x 5.2 x 5.5cm

Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: f-09876558 Kategori: , ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Stilues Flokesh

color

Black & Gold

brands

VGR

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat