, , ,

G21 Keyboard And Mouse Combo


1,990L

G21 KEYBOARD AND MOUSE COMBO

Tastiere se bashku me mouse, te dyja ne nje paketim te vetem.

Me ngjyra te larmishme te cilat ndriçojne gjate nates.

Dizajn ergonomik me kembe te qendrueshme te cilat mund t’i pershtatni sipas menyres suaj te shkrimit.

Tastiera permban 104 butona precize te pajisur me drite LED, te forta dhe te rehatshme per tu perdorur per nje kohe te gjate.

Korniza e tastieres eshte e perbere nga materiali ABS, ka nje efekt pasqyre dhe eshte rezistente.

Mouse eshte gjithashtu i pajisur me drite LED, shume i thjeshte ne perdorim dhe rreshqet lehtesisht.

Karakteristika

Madhësia e tastierës: 440 x 127 x H30mm

Modeli: tastiera G21

Jetegjatesia e tastierës: rreth 10 milion herë shtypje e butonave

Ndërfaqja: USB

Madhësia e mouse: 126 x 70 x 33mm

Lidhja me kompjuterin: me kabell

Ngjyra e setit: tastierë e zezë / mouse i zi

Sistemi: Win XP / 7/8/10

MAC 10.2 e lart

 

 

SKU: G21 Keyboard And Mouse Combo Kategori: , , ,
Modeli

G21

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat