,

Genuine Nokia Lumia 535/540 Battery – Origjinale 1905 mAh


990L

 NOKIA Lumia 535/540 – Battery

Genuine Nokia Lumia 535/540 Battery – Origjinale 1905 mAh

  • Modeli: BL-L4A
  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga CE
  • Lloji i baterise: Li-Ion
  • Dizenjuar per telefonat Nokia Lumia 535 dhe 540
  • Kapaciteti: 1905 mAh / 3.7V
SKU: bateri-nokia-lumia-535-540 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat