, ,

GM-3072 | Makine depilimi Pro Gemei 5in1 | Depilator per femrat


  • Perbehet nga 5 koka me funksione te ndryshme.
  • Punon ne menyre te shpejte dhe efikase.
  • Mund ta merrni kudo me vete pasi ka nje madhesi te vogel.
  • Shume praktike dhe funksionale gjate perdorimt te saj.
  • Ideaur per femrat.

3,490L

MAKINE DEPILIMI PRO GEMEI 5IN1 GM-3072

Makine depilimi Pro Gemei eshte nje paisje multifunksionale per kujdesin personal te femrave.

Ajo sherben si depilator, masazhator, pastrues fytyre dhe pedikyr.

Depilatori GM-3072 eshte i perbere me 5 koka te ndryshme.

Makina arrin te depiloje edhe zonat me delikate te trupit tuaj.

Makina perdoret vetem ne lekure te thate per te dhene rezultate me te mira.

Perputhet mire me doren tuaj pasi ka nje dizajn shume kompakt edhe te lehte ne perdorim.

Ky depilator heq cdo qime te padeshiruar edhe largon qimet qe jane te vendosura nen lekure.

Bateria e saj eshte e karikueshme edhe ju mund ta perdorni me apo kabull.makine depilimi gemei femra qime bli online iBuy al

SPECIFIKAT

E perbere me 5 aksesore me funksione te ndryshme:

  • koke depilimi me ckulje.
  • koke depilimi/rroje te zonave intimeve dhe delikate te trupit.
  • koke per masazh.
  • koke furce per te pastruar fytyren tuaj.
  • koke per trajtimin e kallove

Bli Online ne iBuy.al | Paguj ne dorezim

SKU: K-200720-049 Kategori: , ,
Pesha1 g/kg
color

E bardhe

LLoji

Depilator

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat