, ,

Mcles MK-520 | Makineri depilimi per femrat | Bli Online


  • Depilator per femrat.
  • I perbere me 5 koka.
  • Kunder ujit.
  • Pastrohet me uje te bollshem ose me aksesoret e vete.
  • Gjendet ne ngjyren e bardhe nderthurur me gold.

2,500L

MAKINERI DEPILIMI MCLES MK-520 PER FERMAT 

Depilatori Mcles MK-529 eshte i perbere nga 5 koka prerese te cilat funksionojne njesoj edhe ne te njejten kohe.

Makina eshte e afte te heqe edhe vetem me nje kalim te vetem pa shkaktuar asnje dhimbje e mbi te gjitha as acarime ne lekuren tuaj.

Kete produkt ju mund ta perdorni ne cdo zone te trupit pavarsisht se sa delikate eshte ajo.

Depilatori fuksionon ne gjendje perfekte edhe ne lekure te thate edhe ne lekure te njome.

Perdorimi i tij eshte shume i thjeshte edhe epilatori pershatet shume mire me doren tuaj edhe me llojin e cdo lekure.

Fale kesaj makine, lekura juaj do te jete e paster, e bute edhe mbi te gjitha tejet e lemuar.

SPECIFIKATmakine depilimi femra kunder ujit bli online iBuy al

Kunder ujit.

Pastron edhe qimet nen lekure.

Duhet te karikohet 8 ore te plota edhe punon rreth 60 minuta.

Qimet dalin pas 4-5 javesh.

Pershtatet shume mire me doren tuaj.

E afte te heqe edhe pushin qe mund te gjendet ne lekuren tuaj.

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

Pesha1 g/kg
LLoji

Depilator

color

E bardhe

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat