V-713 | Depilator VGR per femrat | Epilator multifunksional


  • Modeli: VGR 713.
  • Marka : Vgr.
  • I perbere me tre aksesore te ndryshme.
  • Me dy nivele shpejtesie.
  • Dizajn modern edhe kompakt ne perdorim.
  • Pastron qimet ne te gjithe zonat e trupit.

1,500L

DEPILATOR VGR V-713 PER FEMRAT

Makine depilimi VGR per heqjen e qimeve ne te jithe trupin e femrave.
Makina ka nje dizajn shume modern dhe te vecant i cili pershtatet shume mire me doren tuaj edhe menazhohet lehte nete jithe trupin tuaj.

Lekura juaj me kete makine do te jete e paster edhe e lemuar, mbi te gjithe pas depilimit ju do te ndjeni lekuren tuaj te bute.

Me kete makine ju do te shpetoni njeher e mire edhe nga kallot qe ju formohen ne kembe ose ne duar, pasi ajo i trajton edhe i zhduk.
Ajo pershtatet me cdo lloj tipi lekure, ndaj edhe eshte perfekte per te gjitha ju qe e doni veten dhe vazhdoni ta doni cdo dite e me shume.
Me permasa te vogla, ju mund ta mbani lehtesisht ne canten tuaj dhe ta merrni me vete edhe gjate udhetimeve.

SPECIFIKATdepilator-vgr-femra-qime-lekure-bli-online-ibuy-al

Marka : Vgr
Modeli: VGR 713.
Heq me nje kalim te vetem.
I perbere me tre aksesore te ndryshme.
Me dy nivele shpejtesie.
Dizajn modern edhe kompakt ne perdorim.
Pastron qimet ne te gjithe zonat e trupit.
Bli Online ne iBuy.al | Blerje Online ne dyqanin me te madhe online
SKU: K-200720-060 Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Depilator

color

E bardhe

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat