-10%
, ,

GM 827 – Makine rroje dhe qethje – Bli Online

gemei

  • Makine Gemei GM 827.
  • Ideaur per floket e meshkujve.
  • Materiali : Celik.
  • Mund te merret kudo me vete.
  • Pastrohet shume shpejt.
  • Punon 60 minuta pa nderprerje.
  • Mundeson stilime te ndryshme te flokeve.

 

1,790L 1,990L

MAKINE RROJE DHE QETHJE GM-827

Makine rroje dhe qethje per meshkujt GM-827 e ideaur per meshkuj e cila mund te perdoret per te stiluar floket . Pershtatet me te gjitha llojet e flokeve. Ka nje proces mekanizmi te thjeshte ne perdorim dhe eshte e pajisur me thika super te mprehta.

MAKINE RROJE DHE QETHJE GM 827 PER FLOKET

Makine rroje Gemei GM 827 eshte me precizjon te larte.

Ajo eshte e perbere me 3 krehera te cilat kane madhesi te ndryshme 1mm, 2mm, 3mm duke krijuar keshtu edhe prerje te shumta per floket tuaj duke ju dhene mundesi personalizimi te stilimit te flokeve tuaj.

Kete makine mund ta perdorni me kabull ose pa te sepse eshte shume prkatike edhe funksioanle gjate perdorimit.

Drita LED ju ndihmon te kuptoni nese makina eshte duke punuar apo jo.

Ajo aplikohet per burrat, djemt, femijet.

SPECIFIKATmakine rroje dhe qethje blerje online iBuy al

Tensioni 100-240 V.

Frekuenca : 50/60 Hz.

Fuqia : 6 W.

Përdorimi me tel / pa tel.

3 copë krehër 1mm / 2mm / 3mm.

Mbushës i dritës LED i karikimit.

Tehet jane te perbera prej çeliku inox.

Gjerësia e tehut 40 mm.

Gjatësia e makinës 150 mm.

Koha e punes eshte rreth 60 minuta.

Blerje Online tani ne iBuy.al – Cilesi e garantuar edhe cmim teper i arsyeshem.

SKU: makine-rroje-gemei-827 Kategori: , ,
Pesha0.1 g/kg
brands

gemei

color

Gray

LLoji

makine qethje dhe rroje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat