Hand Juicer Montecasa – Shtrydhese per frutat dhe perimet

Montecasa

  • Shtrydhese agrumesh.
  • Pergatisni lengje te shpejta dhe te shendetshme.
  • Doreza e gjatë dhe e gomuar.
  • Material celiku dhe gize.
  • Shtyp deri në 1,400 PSI.
  • Perdorim manual.

5,990L

HAND JUICER – SHTRYDHESE MONTECASA

Deshiron të ushqehesh mirë, të jetosh shëndetshëm dhe të ndjehesh mirë?

Ky shtrydhës frutash është mënyra më e lehtë për të marrë përfitimet e lëngut të freskët të agrumeve dhe ju t’i thoni lamtumire diteve kur ndiheshit te plogesht e te lodhur.

SHTRYDHES PER FRUTAT DHE PERIMET  ME DOREZE

Shtrydhesi per frutat dhe agrumet është i fortë, efikas, i lehtë për t’u përdorur dhe mbahet lehtesisht i pastër.

Me te ju do te nxirrni lengun ne menyre te shpejte dhe pa asnje lloj mundimi.

Me fuqi të mjaftueshme për të maksimizuar lehtësisht nxjerrjen e lëngut.

Mjafton vetem te prisni agrumet ne feta dhe ta vendosni ne gjysme-tasin e paisjes.

Shtypni ngadalë dorezat së bashku, për të kaluar lëngun maksimal përmes vrimave. Me pas lironi dorezat  per te hequr copen e mbetur te agrumeve pasi ka mbaruar procesin e shtrydhjes se lengut.

Shtrydhesja duke qene sa mbeshtet funksionimin manual do te ishte perfekte per perdorim shtepiak dhe mos t’i mungoje ne asnje moment kuzhines tuaj. Mungesa e saj perkthehet ne mungese te vitaminave ne trupin tuaj.

Ajo ka nje strukture shume te forte edhe me cilesi teper te larte duke qene se eshte i perbere nga materiali te celikut inoks.

Pastrimi i ketij produkti eshte i thjeshte pasi shtrydhesi nuk mban asnje mbetje te frtuave ne te dhe nuk lejon ngjitjen e tyre.

Kursen hapesiren ne kuzhine dhe zhvendoset lehtesisht.shtrydhese dore per frutat dhe perimet bli online iBuy al

Rezistent ndaj temperaturave te mjedisit fale materialit te celikut.

SPECIFIKAT

Shtrydhese per frutat dhe perimet.

Perfekte per lengje te fresketa dhe te shendetshme.

Material celiku me perberjen e gizes.

Me doreza ergonomike per presion sa me te thjeshte.

Pergatit lengun per me pak se dy minuta.

Permasat :  39,5 x 29 x 18,1 cm.

Rezistente ndaj temperaturave te mjedisit.

 

Porosit Online ne iBuy.al – Qendra me e madhe tregtare ne Shqiperi.

SKU: hand-juicer-montecasa Kategori:
Pesha1 g/kg
brands

Montecasa

color

Black & Gray

LLoji

Shtrydhese

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat