,

Hekur per rrobat Sokany HJ-2085 ne shitje | Bli Online


  • Realizon hekurosje me avull dhe me sperkatje uji
  • I perbere me pllake qeramike.
  • Fuqia 2200Watt.
  • Kapaciteti mbajtes i hekurit eshte 240 ml.
  • Tension 220-240V.
  • Frekuence 50-60Hz.

3,490L

HEKUR PER RROBAT SOKANY HJ-2085

Hekur per rrobat Sokany HJ-2085 per te hequr ne menyre perfekte rrudhat ne rrobat pavarsisht materialit prej te cilit perbehen.

Hekuri punon me avull edhe me sperkatje uji.

Me kete hekur ju mund te realizoni hekurosjne ne menyren vertikale edhe horizontale.

Ky produkt perbehet me pllake qeramike e cila nuk i demton rrobat, nuk ngjit ne to edhe nuk i djeg.

Ai perbehet nga materiali i qeramikes edhe plastikes.

Paisja me avull hekuros per shume pak minuta edhe me nje rezultat fantastike.hekur me avull per rrobat bli online iBuy al

SPECFIKAT

Marka : Sokany

Model : HJ-2085

Hekur Sokany me avull dhe sperkatje uji.

Ideuar me sistem vet pastrimi.

Bene hekurosje vertikale dhe horizontale.

Me pllake qeramike shume cilesore.

Gjednet ne ngjyre te bardhe te kombinuar me lejlane.

Nuk ze shume hapesire dhe eshte rezistente ndaj temperaturave te mjedisit.

Blerje Online me cmimin me te mire dhe cilesine me te larte .vetem ne Dyqan Taxi

SKU: K-200720-068 Kategori: ,
Pesha1 g/kg
LLoji

Hekur me avull

color

White and Purple

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat