,

Hekur stervitje fleksibel Power Twister Gym Spring

Te ndryshme

2,590L

HEKUR STERVITJE FLEKSIBEL

Hekur per stervitje fleksibel i perkryer per ndertimin e muskujve se siperm te trupit.

Perdoret per te ushtruar muskujt e krahut, kraharorin, kycet e duarve dhe shpatullave.

Permiresoni cilesine dhe rezistencen e muskujve te trupit duke ju dhene muskuj me te forte.

I pershtatshem per tu perdorur si ne kushte shtepie por edhe ne palester.

Specifika:

  • Materiali: plastikë, susta inox
  • Ngjyra: e zezë
  • Madhësia: rreth 50 cm
  • Efikas per muskujt e kraheve,kraharorit

Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al

SKU: H-98769899334 Kategori: ,
Pesha1 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

paisje per stervitje

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat