,

J5 PRIME Samsung Battery – Bateri Origjinale Moxom Online


1,190L

J5 PRIME Samsung Battery – MOXOM

J5 PRIME Samsung Battery – Bateri Origjinale Moxom Online

  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga RoHS dhe ce
  • Lloji i baterise: Lithium Polymer
  • Dizenjuar per telefonat Samsung J5 Prime
  • Kapaciteti: 2600 mAh
  • Me microchip mbrojtes
SKU: bateri-moxom-samsung J5-prime Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat