,

Kapsula per detoksifikimin e melcise – Nurs


  • Kapsula me perzierje te hurdhes, majdanozit dhe limonit
  • Ndihmon ne detoksifikimin e melcise dhe rigjenerimin e saj.
  • Ka veti te fuqishme antivirale
  • Forcon sistemin imunitar dhe ndihmon ne pastrimin e gjakut.
  • Suplement ushqimor me 60 kapsula.

1,390L

KAPSULA ME LIMON, MAJDANOZ DHE HUDHER

Melçia eshte nje prej organeve me aktive ne organizem e cila dekompozon materialet e demshme qe futen ne organizem si dhe e pastron organizmin, ndaj mbrojtja e saj eshte shume e rendesishme ne jeten e perditeshme.

Kapsula me perzierje te hurdhes, majdanozit dhe limonit ndihmon ne detoksifikimin e melcise dhe rigjenerimin e saj.

Ka veti te fuqishme antivirale gjithashtu forcon sistemin imunitar dhe ndihmon ne pastimin e gjakut.

Suplement ushqimor me 60 kapsula.

Te perdoret 2 here ne dite pas vakteve ushqimore.

 

SKU: b2201369 Kategori: ,
Pesha0.06 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat