, ,

Karikues dhe trasmetues te dhenash Earldom EC-060

earldom

Karikues Earldom fleksibel dhe jetegjate

Me gjatesi nje meter

Trasmetues i shpejte i te dhenave

Qendrueshmeri e larte dhe rezistent

Model: Earldom EC-060

450L

KARIKUES DHE TRASMETUES TE DHENASH EARLDOM EC-060

Karikues jetegjate dhe trasmetues , fale fleksibilitetit qe ofron ai nuk do te demtohet apo keputet edhe nese perthyhet gjate perdorimit.

Ofron mundesi fast charging per nje karikim sa me te shpejte te pajisjeve tuaja.

Kabell karikimi me cilesi te larte qe mundeson jo vetem karikim te shpejte por dhe trasmetim te dhenash super te shpejte.

Karikon 30% me shpejt se pajisjet e tjera dhe e vecanta tjeter e tij eshte gjatesia nje meter.

Trasmetues me rryme maksimale 2.4A e cila do te karikoje dhe do te sinkronizoje te dhenat tuaja me shpejt.

Karakteristika

Qendrueshmeri e larte dhe rezistent

Model: Earldom EC-060

Rryma: 2.1 A

Gjatesia 1 meter


Bli mire dhe lire ne iBuy.al

SKU: Karikues-dhe-trasmetues-te-dhenash Kategori: , , Etiketë:
Pesha0.1 g/kg
brands

earldom

Gjatesia

100 cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat