,

Karrige portative alumini per piknik dhe plazh

Te ndryshme

4,290L

KARRIGE PORTATIVE ALUMINI PER PIKNIK DHE PLAZH

Karrige portative alumini  e cila kombinon dizajnin elegant, prakticitetin dhe komoditetin gjate qendrimit ulur.

Me nje mbeshtetese te rehatshme dhe miqesore me lekuren, pershtatet me vijen tuaj trupore duke qendruar komod.

Karrigia mund te paloset pa mundim per ruajtjen e hapesires ne shtepi ose ne natyre. Karriget e palosshme jane gjithashtu te lehta per transport gjate udhetimeve tuaja.

Perfekte per tu perdorur ne plazh, piknik, kamping apo edhe oborrin e shtepise tuaj.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: L-2120220 Kategori: ,
Pesha2 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Blu

LLoji

karrige portative

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat