,

Karrige relaksi portative me strukture metalike

Te ndryshme

6,490L

KARRIGE RELAKSI PORTATIVE ME STRUKTURE METALIKE

Karrige relaksi me strukture metalike dhe dizajn portativ.

Dizajni i saj i palosshem ju mundeson ta merrni me vete ne udhetimet tuaja kudo qe ju nevojitet.

Strukture metalike me pelhure rezistente ndaj temperaturave te larta.

Pelhura e saj me vrima te vogla mundeson ajrosjen e karriges dhe nuk lejon mbetjet e ushqimeve apo lengjeve te qendrojne aty.

Me jastek mbeshtetes per qafen dhe koken per nje rehati maksimale gjate qendrimit.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: L-2120233 Kategori: ,
Pesha4 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

karrige portative

color

Brown

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat