,

Kasetofon makine me ekran Al Voice Player 4168Al

Te ndryshme

6,900L

KASETOFON MAKINE ME EKRAN AL VOICE

Kasetofon makine me ekran me mundesi te ndryshme lidhjeje me telefonin apo pajisjet e tjera audio tuajat.

I pajisur me dy porta Usb, hyrje Aux, karte memorie, radio FM,  Mp3 , video , DVR etj.

Me ane te opsionit DVR mund te shikoni ne ekranin e kasetofonit pamjen gjate parkimit te makines.

Ekrani i ketij kasetofoni ju mundeson video HD me kualitet te larte, gjithashtu ka 18 stacione radio automatike.

Perputhet me shumicen e makinave qe kane hapesire single din te kasefotonit, per shkak te dizajnit dhe permasave shume praktike te tij.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Qendra juaj tregtare online 

SKU: 21211112 Kategori: ,
Pesha0.5 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black

LLoji

Kasetofon

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat