Kasetofon makine Pioneer – Car stereo 3255BT

Te ndryshme

2,500L

KASETOFON MAKINE PIONEER – CAR STERO 3255BT

Nje kasetofon i cili do i beje udhetimet e gjata me familjaret apo miqte tuaj, me te bukura dhe me relaksuese.

Ky kasetofon eshte perfekt per makinen tuaj dhe ka  mundesi te pafundme navigimi.

I pajisur me USB / AUX / Radio Player, iOS / Android / Bluetooth / Kontroll Subwoofer.

Bluetooth i integruar për thirrje pa prekje përmes sistemit audio të makinës suaj, si dhe për të luajtur muzikë nga telefoni juaj.

Kasetofoni ka ekran te madh LCD per pamje vizuale te qarte te muzikes, thirrjeve telefonike dhe volumit.

Car stereo me dy porta USB per te lidhur dy pajisje njekohesisht.

I pershtatshem me te gjitha makinat qe kane hapesire single din te kasetofonit.


Bli online dhe sigurt vetem ne iBuy.al

SKU: kasetofon-makine-pioneer Kategori:
Pesha1 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat