,

Kasetofon me ekran per makine – Mp5 player 4042


Kasetofon me ekrani  prej 4.1 inch, suporton shikimin e videos me definicion te larte 1080P.

6,900L

KASETOFON ME EKRAN PER MAKINE 4042

Beni udhetimet tuaja me makine akoma me te bukura me kete kasetofon me ekran, i cili mundeson tingullin me te mire te audios.

Fale ekranit te plote dhe me kend te gjere shikimi mund te shikoni pamje te qarta dhe me rezolucion te larte.

Ofron mundesi te shumta lidhje Mp5 Player, Usb, Aux, karte Tf, radio FM. Me ane te Bluetooth mund te beni telefonata dhe te degjoni muzike nga telefoni juaj.

Radio FM stereo dixhitale me cilesi te larte me kerkim automatik per kanale dhe gjysme automatike.

Degjoni muzike, lajme dhe informacione trafiku ne cdo kohe, kudo.

Ju gjithashtu mund te karikoni  telefonin tuaj nepermjet portes Usb dhe njekohesisht te degjoni muzike.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Qendra juaj tregtare online 

SKU: 998876543530728 Kategori: ,
Pesha0.5 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat