Kasetofon per makine dhe mbajtese telefoni – Mp5 Player

Te ndryshme

6,900L

KASETOFON PER MAKINE DHE MBAJTESE TELEFONI

Kasetofon single din per makine me mbajtese telefoni, perfekt per te bere akoma me te bukura udhetimet me familjen.

Luani muzike nga telefoni juaj apo beni telefonata pa pasur nevoje te prekni telefonin tuaj, pasi kasetofoni mundeson lidhje Bluetooth.

Gjithashtu me mbajtesen e telefonit qe vjen ne paketim mund te shikoni telefonin pa pasur nevoje te shperqendroheni nga rruga.

Ekran TFT me definicion te larte 4.1 inch, i cili suporton videon 1080P HD.

Porta e dyfishte USB, per lidhje dhe karikim te telefonit tuaj.

I pajisur me USB / AUX / Radio Player, iOS / Android / lidhje Bluetooth, per me shume mundesi dhe lehtesi lidhje me pajisjet tuaja audio.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Qendra juaj tregtare online 

SKU: 21211111 Kategori:
Pesha0.5 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black

LLoji

Kasetofon

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat