,

Kompresor ajri portativ 70mai Xiaomi Air Compressor Lite

Xiaomi

6,500L

KOMPRESOR AJRI PORTATIV 70MAI XIAOMI

Kompresor ajri portativ 70 Mai i pershtatshem per bicikleta, goma, motocikleta, komerdare etj.

Presioni maksimal qe mund te ushtroje eshte 160 PSI ose 11 bar. Mund te fryje goma ne automjetet klasike, por edhe SUV, bicikleta dhe motocikleta.

Ai mund te punoje rreth 30 minuta ne vazhdimesi.  Me performance te larte dhe zhurme te ulet krahasuar me pajisjet e tjera te ngjashme.

Kompresori eshte i pajisur me nje ekran qe tregon presionin e gomes se fryre ne kohe reale, qofte ne AKP, BAR ose PSI.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: G-543223 Kategori: ,
Pesha0.7 g/kg
brands

Xiaomi

color

Black

LLoji

Kompresor Ajri

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat