, , ,

Kondicioner Portativ Eccowind 2200W

Eccowind

  • Ideal per ne shtepi, hotele,zyra etj.
  •  Bateri CR2025 (te cilat nuk përfshihen).
  • Telekomande per percaktimin e temperatures edhe kohematesit.
  • Ftoh dhe ngroh ajrin pa e thare ate.
  • Siguri e larte perdorimi.

8,800L

KONDICIONER ECCOWIND 2200WATT 

Kondicioner Ecoowind 2200W i cili sherben per ngrohjen edhe ftohjen e ajrit pa e thare ate.

Cdo stine e vitit do jete per ju relaks edhe komoditet vetem nga kondicioner Eccowind, qe vjen vetem per ju nga iBuy.al.

VENTILATOR PER NGROHJEN DHE FTOHJEN E AJRI T

Kondicioner Ventilatori Eccowind vjen me nxehtësi qeramike LV-800w. Temperaturat e ketij kondicioneri i rregulloni sipas nevoje se ambientit tuaj ne termostatin dixhital, nga Carlo Milano.

Tempraturat fillojne nga 18 grade celcius deri ne 45 ° C. 

Ndersa nivele e ngrohjes jane 2 ; 11oo W dhe 2200 W.

Kondicioneri eshte i perbere edhe me kohemates, ku ju mund te zgjidhni kohen e operimit ne menyre manuale.

Funksioni i lekundjes se ajrit te ketij ventilatori mundeson shperndajen horizontale te ajrit te ftohte apo te ngrohte ne menyre te barabarte ne te gjithe dhomen.

Kur arrihet mbinxehja ne te, kondicioneri fiket ne menyre automatike duke ofruar siguri perdorimi per ju, ne rast se harroni ta kontrolloni.

Me telekomande me te cilen ju vendosni funksionin e tij.

SPECIFIKAT

Eccowind kondicioner

kondicioner eccowind buy online in ibuy al

Element ngrohje qeramike PTC .

Termostat dixhital.

Montimi në mur.

Me kohëmatës deri në 8 orë.

Dy nivele ngrohjeje.

Përmasat e kondicionerit : 65 x 25 x 14.5 cm.

Rezistent ndaj mbinxehjes.

I sigurt gjate perdorimit

 

 

Blerje Online ne iBuy.al | Trasnport ne te gjithe Shqiperine!

Pesha1 g/kg
brands

Eccowind

color

White

LLoji

Kondicioner

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat