, ,

Korse me zinxhir per femra

Te ndryshme

Korse me zinxhir

Ndihmon ne humbjen e peshes

Dizajn i thjeshte dhe praktik

Pelhure neoprene

Pesha e lehte

 

1,200L

KORSE ME ZINXHIR PER FEMRA

Procesi i djegies se dhjamit tashme behet me i thjeshte me korsene me zinxhir e cila stimulon djersitjen dhe korrigjon posturen tuaj per tju bere te dukeni dhe te ndiheni me mire me veten tuaj.

E pershtatshme per : bark te sheshte, , korrigjim i formes se trupit, mbrojtja e rruazave te shtylles kurrizore, djersitje , humbje ne peshe etj.

Rritni sasine e djerses se prodhuar gjate ushtrimeve fizike .

Gjithashtu ndihmon ne lehtesimin e dhimbjeve ose cdo shqetesimi ne shpine.

Korseja per renien nee peshe te femrave eshte teper i lehte me nje pershtatje fleksibel, gje qe e ben ate aspak shqetesuese gjate ushtrimeve fizike, duke parandaluar keshtu lodhjen dhe lendimet pas stervitjes.

Rripat e rregullueshem sigurojne nje pershtatje te rehatshme.

Pjesa e perparme ne forme U mundeson ngritjen e gjirit dhe parandalon renien e tij.

E pajisur me nje pelhure me cilesi te larte me fibra argjendi te kontrolluara termikisht, e cila rrit temperaturen e trupit per nje kohe te shkurter.

Dizajn i thjeshte , praktik me material te cilesise se larte ,pelhure neoprene.

Pesha e lehte , mund te merret kudo me vete gjithashtu kamuflohet nen veshje.

Pastrohet lehtesisht dhe duhet te mbahet ne nje vend te thate.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

 

SKU: Korse-me-zinxhir-per-femra Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat