Korse per nje bel te holle per femrat ne shitje | Bli Online


  • Ideuar per belin e femrave.
  • E bene belin te duket me i dobet, me i holle dhe me forma.
  • Mund ta vishni pa problem nen rroba.
  • Rekomadohet te lahete me dore.
  • Ngjyre e bardhe

1,390L

KORSE PER HOLLIMIN E BELIT PER FEMRAT

Korseja ” Waist trimmer Belt NY-32″ ju ndihmon te dukeni me te dobeta dhe me shume forme sidomos ne pjesen e belit.

Korrigjuesi forcon pjesen e barkut dhe e mban te mbledhur belin duke e bere te duket me e holle.

Mund ta vishni nen rrobat tuaj dhe nuk do te shkaktoje asnje rrudhe ne te.

Ju mund te levizni lirisht edhe t merrni fryme po ashtu sepse shtrengimi i korses nuk do te sjelle asnje pasoje te tille mbi ju.

Korsene mund ta vishni ne cdo orar dhe ne cilindo ambient qe qeni sepe nuk do te ndiheni ne asnje moment te bezdisur prej saj.

Material shume elastik i cili pershtatet shume mire me belin tuaj.

Per cilesine fillestare duhet ta lani me dore.

SPECIFIKATkorse dobesimi beli bli online iBuy al

Ngushton barkun me efikasitet pa shkaktuar bezdisje ne ju.

Hollon edhe sheshon belin ne menyre perfekte.

Stimulon trupin duke rritur me shume qarkullimin e gjakut edhe qendrimin.

Tonifikon duke ju bere te keni linja më tërheqëse.

Mund te ecni edhe te merrni fryme lirisht.

Porosit Online ne iBuy.al | Bli Mire | Bli Online

SKU: K-200720-066 Kategori:
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Korse Dobesimi

color

E bardhe

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat