Kufje me powerbank BTH F9 5 Bluetooth

Te ndryshme

1,900L

KUFJE ME POWERBANK BTH F9 5 BLUETOOTH

Kufje me Bluetooth te pajisura me powerbank  per te karikuar pajisjet tuaja elektronike.

Ekrani i powerbank do te tregoje sasine e mbetur te karikimit te baterise per t’ju kujtuar te rikarikoni.

Siguron tingull te qarte duke bllokuar zhurmen e ambientit, ne menyre qe te mund te flisni qarte dhe te degjoni muzike pa asnje zhurme rrethuese.

Pershtatje e perkryer per veshin tuaj, e rehatshme per tu perdorur ne perditshmeri.

Specifika:

Numri i modelit: F9-5
Materialet: ABS
Versioni Bluetooth: V5.0
Gama e transmetimit: 10 metra
Kapaciteti i baterisë (mAh):  1200 mAh
Koha e karikimit: 1.5 ore
Koha e bisedës: 4-5 ore
Audio: Stereo
Ngjyra: E zeze


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al 

SKU: i-1234555 Kategori:
Pesha0.5 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black

LLoji

Kufje me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat